Naprawa i regeneracja napędów Xdrive BMW

Niezależnie od nawierzchni i pogody – deszcz,  śnieg czy błoto –  z BMW xDrive pewność, bezpieczeństwo i precyzja jazdy pozostają niezmienne.

Inteligentny napęd xDrive  w ułamkach sekund przystosowuje się do nowych warunków i kieruje moc oraz moment obrotowy na odpowiednią oś. Odpowiedzialne za to jest  elektronicznie sterowane sprzęgło wielopłytkowe, które działa  aktywnie, co oznacza, że moment obrotowy rozdzielany jest pomiędzy obie osie w zależności od aktualnych warunków drogowych.

 Dzięki temu, zapewnia optymalną trakcję, stabilny tor jazdy oraz niesamowitą dynamikę na zakrętach. System xDrive stabilizuje samochód jeszcze zanim kierowca odczuje niekorzystne zachowanie pojazdu, zapewniając zawsze optymalną dynamikę.

O nas

Jesteśmy zespołem, który swoje dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał wyłącznie w markach premium : Mercedes-Benz oraz BMW.
W myśl zasady „ Zadowolony klient jest najlepszą reklamą firmy” robimy wszystko, aby każdy klient dla którego wykonaliśmy usługę był zadowolony. . Uważamy, że każdy klient zasługuje na indywidualne traktowanie.
Profesjonalizm i jakość to dewizy, którymi się kierujemy wykonując swoją pracę.

Zastrzeżenia prawne :
Techauto , zastrzega, że wszystkie nazwy i znaki handlowe zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają na celu sugerowania jakichkolwiek powiązań gospodarczych i więzów handlowych pomiędzy firmą Techauto, a odpowiednimi firmami będącymi właścicielami odpowiednich znaków. Wszystkie znaki handlowe stanowią własność ich odpowiednich właścicieli.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio